Порівняти
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Стань блискавкою свого міста!
0
Мій кошик

Трюковий самокат

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити трюковий самокат в Україні в магазині Flash Skate!

Трюковий самокат - один з видів самокатів, призначений для екстремального катання і виконання різноманітних трюків. Самокат для трюків розроблений з урахуванням катання в скейт парках і призначений для того, щоб протистояти високим ударам, які будуть отримані протягом довгого катання і різних трюкам в скейт парку. Ця еволюція була необхідна, тому що звичайні самокати не витримували екстремальних навантажень, які відбуваються в фрістайлі.

Характеристика трюкових самокатів.

Хоча трюкові самокати схожі на звичайні самокати, їх зазвичай неможливо скласти або відрегулювати по висоті. Їх дизайн орієнтований виключно на максимальну міцність і стійкість. Для трюкових самокатів використовують якісніші матеріали, що підвищує вартість даних самокатів.

Жорстка, алюмінієва платформа виготовлена ​​для того, щоб ви були впевнені, що самокат витримає навантаження, при посадці з великих висот. Колеса мають алюмінієві підсилювачі, що підвищує додаткову силу в область великого навантаження. Нижня трубка додає корективи, щоб знову забезпечити максимальну міцність. Все це поєднує в собі високу міцність і надійність самоката для трюків.

Замовити трюковий самокат.

Перш ніж купити самокат для трюків ви повинні зрозуміти, чи готові ви до екстриму, адже для звичайного катання він буде не дуже зручним. Якщо ви хочете зняти круті трюки і справити враження на своїх товаришів, вам сподобається трюковоий самокат! Він сильніший і легший, ніж звичайні самокат, з більш якісними колесами і підшипниками, що дозволяють витримувати тиск стрибків і трюків.

У магазині Flash Skate ви можете купити трюковий самокат в Києві. У нас є моделі для хлопців та дівчат усіх рівнів кваліфікації, від професіоналів до абсолютних новачків. Ми пропонуємо широкий вибір дизайнів та кольорів для дорослих і дітей, так що кожен може замовити трюковий самокат, який ідеально вам підійде.

Вгору