Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1000 грн. Приймаємо оплату "Є Підтримка"
Порівняти
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Стань блискавкою свого міста!
0
Мій кошик

Кермо для трюкового самокату

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Будь-який вид самокату, включаючи його трюковий варіант, складається з трьох основних комплектуючих: деки, коліс і керма. Останній елемент транспортного засобу обов'язково постачається грипсами для трюкового самоката.

Особливості конструкції керма для трюкового самокату

Рульова система – це набір певних деталей, що забезпечують стиск усередині деки кермової труби та обертання вилки. До останнього кермо кріпиться за допомогою компресії. Вона є способом затиску платформи з кермом. У професійних самокатах використовуються такі типи кермового механізму:

  • неінтегровані з насипними або промпідшипниками;
  • інтегровані на промпідшипники.

Керма з насипними підшипниками відрізняється порівняно низькою ціною, але вважається не дуже надійною. Неінтегрований механізм із промпідшипниками базується, як і його аналог, із насипними підшипниками, на запресованих у склянку чашках та картриджах для підшипників. Тільки в першому випадку чашки сталеві, компресія різьбова, а в другому - алюмінієві з безрізьбовою компресійною системою.

Але найміцнішою вважається рульова інтегрована система на промпідшипниках, в якій чашки підшипника не вдавлюються, а вбудовуються в самокат. Кермо для трюкових самокатів відрізняються ще й формою.

T-подібні

Цей тип керма оснащений тільки двома трубами без жодного пір'я та підпірок. Він:

  • простий та зручний в експлуатації;
  • відрізняється малою вагою;
  • має порівняно невелику вартість.

Слабкою ланкою такої кермової конструкції є місце приєднання несучої трубки до центральної.

Y-подібні

За такої форми керма більш рівномірно розподіляється навантаження на зварювання в місцях з'єднання завдяки наявності спеціальних пір'я і підпірок. До недоліків Y-подібного керма можна віднести більшу вагу, ніж у їх T-подібних аналогів, можливість появи на підставі тріщин.

Bat-Wing

Така конструкція керма вважається найбільш міцною. У ній основне навантаження переноситься з пір'я керма на вигнуті труби. Це робить конструкцію максимально безпечною, але при цьому досить важкою.

Як підібрати кермо до трюкових самокатів?

При виборі керма будь-якої форми слід враховувати його висоту, діаметр та ширину. Щодо висоти існує загальне правило: у трюковому самокаті кермо має доходити до стегон при стоянні на землі, або до талії, якщо райдер стоїть на деці.

Що стосується діаметра керма, виробники пропонують моделі зі стандартним та негабаритним показником цього параметра. Внутрішній діаметр першого варіанта становить 28, а зовнішнього – 32 міліметри. Негабаритні керма мають зовнішній діаметр 35 мм, а внутрішній – 32. При виборі ширини цього елемента слід орієнтуватися на ширину плечей. Два цих показники мають бути однаковими.

Важливим фактором є також матеріал виготовлення кермової системи. Це може бути:

  • хромомолібденова сталь;
  • алюміній;
  • титан.

Найчастіше зустрічаються на ринку прилади з хром-молібдену. Матеріал має високий рівень міцності, добре піддається зварюванню. Але при цьому кермо з нього виходить досить тяжким. До того ж у ньому можлива поява тріщин.

Менш міцним та витривалим, зате легшим, є кермо з алюмінію. На ньому практично неможлива поява тріщин. А ось злами при великому навантаженні можливі. Тому самокати з алюмінієвими кермами краще купувати для катання стріт.

Кермо з титану найлегше. Цей матеріал не тендітний, менш пластичний, ніж алюміній. І все ж таки уникати надмірних навантажень на самокат з кермовою системою з цього матеріалу буде не зайве. До того ж і вартість такого виробу найвища.

Де можна купити кермо для трюкових самокатів в Україні

Якщо ви хочете придбати недорого сертифіковані керма, захист та аксесуари, інші елементи та деталі для трюкових самокатів відомих брендів, звертайтесь до інтернет-магазину Flash Skate (Київ). Дізнатися скільки коштує потрібна вам модель будь-якого товару можна з прайс-листа. Наш торговий онлайн майданчик надає послугу доставки покупки за будь-якою адресою в межах України.

Вгору