Кількість
|
Вартість
|
||
|
Класика завжди в моді: як класичні скейтборд «завоювали» ринок спортивних товарів
Напевно, багато хто з вас в дитинстві мріяли про скейт. Деякі здійснили цю мрію ще тоді, а деякі люди намагаються навчитися кататися ще і сьогодні. Купити скейт - не важке завдання, важливо розібратися що саме ви купуєте. Існує багато різних видів скейтборду: Лонгборди, круїзери, Ріпстік, пенні борди та багато інших. Але, все ж, на лавках спортивних магазинів першими з'явилися класичні скейтборд. Що це таке? Чим вони відрізняються від інших дощок? На ці питання ми постараємося відповісти вже зараз.
Відмінні характеристики скейту
Дійсно, класичні скейтборд - улюбленці райдерів. Чому так склалося? Справа в тому, що вони універсальні: такі дошки підходять, як і для досвідченого райдера, так і для новачка. Їх купують навіть для дітей: такий скейтборд для маленьких любителів швидкості - надійна опора. Класичні скейтборд відрізняються кількома параметрами:
- Їх дека - невеликого розміру, але досить маневрена.
- Форма - округла.
- Така конструкція дає можливість райдеру виконувати на скейтборді різні трюки і стрибки.Вигини: у скейтборду підняті ніс і хвіст деки.
- Підвіска: вузька, тому маневрена.
- Підшипники: найчастіше, для таких класичних моделей використовують підшипники abec5 або abe7.
- Вся якість - в простоті будови.Конструкція класичного скейтборду складається з декількох елементів: вони не травмонебезпечні і не гострі.
Але у скейтборду є і деякі недоліки: колеса скейтборду досить вузькі, хоча і зроблені з м'якого матеріалу - поліуретану. Поліуретан здатний згладжувати всі нерівності дороги, але, через те, що колеса невеликого розміру, це недостатньо відчутно. Також, недосвідчені райдери можуть не втримати рівновагу на такій дошці, але, про це можна говорити, як і про перевагу, оскільки скейтбордисту знадобиться чимало зусиль, щоб «підкорити» скейт. Це, в свою чергу, тренує вестибулярний апарат і координацію рухів. Так ви можете стати більш витривалим.
Мінімальний набір елементів скейтборду робить його простим у використанні
Згадаймо про те, що класичний скейтборд відрізняється відсутністю важких деталей. Простота - запорука популярності! Така дошка складається з декількох головних елементів:
-
У будь-якому випадку, дека не трісне навіть під великою вагою.Якщо говорити про деревину, то, найчастіше, використовується канадський клен, який роблять шарами.
- Зовнішнє покриття деки: в залежності від моделі, воно може бути глянцевим, матовим, або наждаковим.
- Для кріплення підвіски до класичної дошці потрібно вісім болтів, вісім гайок і один центральний головний болт - Кінгпін.Підвіска: виготовляється зі стійкого матеріалу - металу.
- Бушінги: розміщуються всередині підвіски, мають безпосередній вплив на її гнучкість і жорсткість.
- Колеса: м'які, поліуретанові.
- Підшипники: головна деталь колеса, визначає його стійкість і швидкість.
Як бачимо, класичний скейтборд має мінімальний набір складових, тому за ним легко доглядати і не потрібно багато витрат на його обслуговування.
Якщо ви визначилися з моделлю скейтборду, купити скейт в Києві за найоптимальнішою ціною можна в магазині Flash Skate. Ми спеціалізуємося на скейтах різних типів. Flash Skate - краще співвідношення ціни і якості.
Часті питання про Скейтборди
⚡ Скільки коштує дерев'яний скейтборд?
↪ На нашому сайті ціна: від 1799 грн до 6842 грн.
⭐ Як правильно підібрати скейтборд?
↪ При виборі скейту слід звернути увагу на розмір деки, найпопулярнішим розміром є 7,75-8 дюймів. Однак, якщо ви вибираєте скейт для маленької дитини, слід звернути увагу на розмір 7,25-7,5 дюймів. І навпаки, для дорослого з великим розміром ноги – 8,25-8,5 дюймів. Також враховуйте діаметр та жорсткість коліс. Діаметр коліс впливає на прискорення та маневреність при виконанні трюків. Розмір може бути від 50 мм до 57 мм. Чим більше колеса, тим вища швидкість, маленькі краще підходять для технічного катання чи стріту.
✅ Якого розміру має бути скейтборд?
↪ Довжина стандартної деки варіюється в межах від 28 до 33 дюймів. Зазвичай, чим ширша дека, тим вона довша.
⚡ Які популярні бренди скейтів?
↪ Globe, Arbor, Enuff, Core, Speed Demons.
Скільки коштує скейт, ціна в Києві, Україні
Скейтборд Rocket Bubbles Multi 7.75" | 1 699 грн |
Скейт Tony Hawk SS 180 7.75 | 1 699 грн |
Скейтборд Rocket Double Green 8" | 1 899 грн |
Скейтборд Birdhouse Stage 3 8.0" | 2 499 грн |
Скейт трюковий Globe G1 | 3 799 грн |