Трохи історії...

Походження пластикових скейтбордів сягає аж початку 1950-х років до кінця 1970-х. Все почалося в 1950-х роках, коли серфінгісти в Каліфорнії почали кріпити колеса від роликових ковзанів до дерев'яних дощок. Задумка була в тому,  щоб вони могли займатися серфінгом на суші, коли хвилі були занадто рівними для серфінгу.

У 1963 році Ларрі Стівенсон, колишній рятувальник, який відомий розробкою та патентуванням круїзера формою кіктейл, заснував одну з новаторських компаній, що займається скейтбордингом - Makaha. Makaha розпочав виробництво перших "професійних" скейтбордів, які за формою нагадували дошки для серфінгу. На початку 1970-х вони були однією з перших компаній, які масово випускали пластикові скейти, намагаючись привернути увагу ширшої аудиторії. Ця тенденція швидко згасла наприкінці десятиліття, коли семишарові класичні скейти стали нормою серед аудиторії скейтерів.

Популярність пластикових дощок відродилася у 2010 році, коли ентузіаст скейтборду Бен Маккей запустив австралійську компанію Penny Skateboards. За словами Макея, який раніше виготовляв і експериментував із звичайними дерев'яними скейтбордами, ідея скейтів його компанії полягає в тому, що вони повинні нагадувати пластикові дошки з дитинства. З тих пір інші бренди, такі як Fish та Tempish, почали розробляти власні 22-дюймові пластикові круїзери, що продовжують залишатися популярним видом скейта для початківців та звичайних райдерів.

Для того, щоб отримати найбільш підходящий товар, вам слід вивчити кожен його аспект. Ми надамо корисний путівник щодо вибору саме вашого пенні борда. Читайте далі, щоб купити пенні борд своєї мрії - ви не будете розчаровані!

 

1. Penny board Australia

 

Penny Australia - це бренд, який перший почав виробництво та дав назву цим скейтам пенні борд. Завдяки їхній розробці ми можемо насолоджуватись цим яскравим транспортом. Не потрібно плутати всі пенні борди, які мають гравірування penny з оригінальними. Оригінальні мають топ якість, ідеально зроблені та продумані деталі. Ціни на них стартують від 120$ але в Україні вони рідкість і знайти їх дуже складно. 

 

Плюси

  • топ якість

  • найміцніший,навіть витримує переїзд автомобіля

  • унікальні дизайнерські рішення 

 

Мінуси

  • ціна

  • важко знайти та купити їх в Україні

 

2. Penny board Fish Skateboards

 

Пенні борд Fish - це польський бренд пенні бордів. Даний виробник має доволі стриманий але дуже трендовий дизайн, використовує популярні кольори та технології в своїх колекціях. Так, популярною є серія пенні бордів Soft-Touch з матовим прорезиненим покриттям, що виглядає дуже стильно та зменшує ковзання ноги по дошці. Основна відмінність - це розміри 22,5’’ (57 см), що на 3 см довші від інших виробників. Витримують пенні борди навантаження до 85 кг, тому рекомендуємо купувати їх для старших осіб. В цьому році вони випустили міні круїзер пенні борд з наждачним покриттям.

 

Плюси

  • хороша якість

  • стриманий дизайн

  • витримують навантаження до 85 кг

  • доступна ціна

Мінуси

  • не такий великий вибір

 

3. Penny board D-Street

 

Пенні борд D-Street - це європейський бренд пенні бордів. Дека цих пенні усилена і витримує навантаження до 100 кг, тому підійде як для дітей, так і для дорослих. Модельний ряд в них доволі вузький, тому у вас не буде проблеми з вибором серед великої кількості візерунків та кольорів. Хороші знання в спортивних товарах дає їм можливість виробляти пенні борди хорошої якості.

 

Плюси

  • чудова якість

  • витримує навантаження до 100 кг

 

Мінуси

  • маленький вибір

  • ціна

 

 

4. Penny board Meteor

 

Що стосується пенні бордів  Meteor -  вони чудово підходить для початківців. Він виготовлений із пластику, довжина 22 дюйма. Він має вафельну поверхню, що додає цікавості дизайну та полегшує катання. Єдине, вам доведеться слідкувати за тим, кому ви дозволяєте користуватися своїм пенні бордом, оскільки він може витримувати максимум 75 кг. Дошка підходить для будь-якого вікового діапазону, але комфортно на ній буде кататися до 42 розміру ноги. Колеса виготовлені із поліуретану. Є моделі з матовими колесами та колесами, що світяться під час катання, чим швидше їхати, тим яскравіше колеса будуть світитись. 

 

Плюси

  • великий вибір кольорів та малюнків
  • найдоступніша ціна

 

 

 

Якщо ви новачок у катанні на скейтах, вам слід також подумати про придбання певного захисного спорядження, а саме шолома, наколінників та налокотників. Люди, які не мали попереднього досвіду катання на пенні борді, можуть помітити, що дека спочатку трохи нестабільна, головним чином через те, як вона сильно нахиляється, коли ви натискаєте на неї своєю вагою. Захисне спорядження допоможе звести до мінімуму будь-які травми, які ви можете отримати.

Якщо ви вважаєте, що дошка занадто мала для ваших ніг, ви можете купити пенні борд нікель. По суті, це те саме, що і класичний пенні борд, однак він трохи ширший та довший, приблизно на п’ять дюймів, звідси і назва. Вони виготовлені з одного і того ж гнучкого пластику, тому спочатку вони все одно матимуть те саме «нестабільне» відчуття, але більші розміри полегшують управління ними, особливо якщо ви дорослий з великим розміром ноги.

Купити пенні борд в Києві (Україні) ви можете в нашому магазині Flash Skate. Обрати потрібну модель можна за посиланням - https://flash-skate.com.ua/ua/pennyboard/